חופשה בישראל

תיירות הפנים היא נושא טעון וחשוב בחברה הישראלית. המצב הבטחוני גורם לתיירים רבים מכל העולם לחשוב פעמיים לפני שהם בוחרים את ישראל כיעד לחופשתם, אולם אלה שכן בוחרים בה, יכולים להנות מחופשה מדהימה בארץ הקודש, כזו שגם אנחנו הישראלים יכולים להתפנק בה מדי פעם. לא חייבים לנסוע לחו"ל בשביל תרבות, מסיבות, נופים וטיולים.
בצפון הארץ הירוקה, אפשר לטייל בבניאס, בירדנית, בנהר הירדן וכמובן בימת הכנרת המקסימה.
אמנם חופשות סקי כמו באוסטריה אין לנו, אבל אתר החרמון יפתח למבקרים בקרוב, ובו כידוע ניתן לגלוש.
צפת הקסומה וראש פינה, בה מתקיים אחת לשנה פסטיבל שירה כלל ארצי, לחובבי השירה שביננו.
בדרום הארץ, עיר הנופש האולטימטיבית- אילת. מלונות חמישה כוכבים, הים האדום הרגוע, פשוט פינוק. גם הערבה, היא איזור שלא כדאי לפספס. עבור ישראלים רבים, הערבה היא קיבוץ יוטבתה בו עוצרים לקנות גלידה בעצירה בדרך לאילת. אבל ההרים, הדממה והמדבר שבערבה הם חווייה חד פעמית, והקיבוצים הרבים לאורך הערבה המדברית מציעים לינה ברמה גבוהה. קיבוץ קטורה, הידוע בגידולי החקלאות המיוחדים שלו: תמרים, חקלאות מדברית וגם פיתוחים חקלאיים של זני פירות הדר היכולים לגדול באדמה מדברית, הוא בעל מלון ברמה גבוהה, בריכה, וחדר אוכל משובח.
הערים המרכזיות, ירושלים, חיפה וכמובן ת"א, מציעות בילויים מקצה אל קצה. מספיק להכנס לאינטרנט ולחפש לוח הופעות באתרי המוזיקה או הפנאי, לבחור הופעה בבארבי או בזאפה בתל אביב או בצוללת בירושלים ולהנות מערב פרוע ומשובח של מוזיקה ואולי גם בירה או שתיים.