עיצוב חיובי

עיצוב פנים לפי הפאנג שוואי פופולארי ביותר כיום. כחלק מחדירת התורות הסיניות לחברה המערבית (שיאצו, דיקור, זן בודהיזם ועוד), גם תורת הפאנג שוואי, 6000 שנה אחרי הסינים, מגיעה אלינו. הפאנג שוואי עומד על עקרון האדם כחלק בלתי נפרד מהטבע והיקום, ומתייחסת לקשר האנרגטי שבין האדם לסביבתו זו.
אנרגית החיים, הצ’י, היא אנרגיה זורמת כמו רוח ומים, שהוא פירוש השם פאנג שוואי. כשתנועת האנרגיה טובה, השפעתה על האדם חיובית. כשתנועתה חזרה מדי או תקועה השפעתה שלילית.
התורות הסיניות מטרתן איזון. כמו שהדיקור או השיאצו מאזנים את האנרגיה בגוף, כך מטרת הפאנג שוואי היא לאזן את זרימת האנרגיה במרחב החיים של האדם וע"י כך ליצור הרמוניה בבית.
עיצוב לפי הפאנג שווי אינו יקר כמו חופשות סקי ועל ידי מיקום נכון של החפצים והרהיטים בבית תוכלו להגיע לתוצאות הרצויות. אם תעצבו את ביתכם באופן הרמוני לפי הפאנג שוואי, תחסכו לעצמכם מצבים לא נוחים כמו בת מצווה בשרון של בת הדודה מדרגה שלישית.
אתמקד בכמה אזורים חשובים בבית:
הכניסה לבית חשובה מאוד, אם הבית הוא הגוף הכניסה היא הפה, דרכה נכנס האוכל- אנרגיית החיים. לכן על הכניסה להיות יפה, מרווחת מסודרת, שתמשוך ותזמין אנרגיה טובה, בריאות, שמחה והצלחה. כניסה עם עציצים רבים, אופניים או גרוטאות חוסמת את האנרגיה הטובה. עדיפה דלת אטומה על דלת מזכוכית, לשם הקניית יציבות וביטחון. מומלץ למקם ארון נעליים בחלל הכניסה לבית, ולהשאיר שם את הנעליים שדרכו על זוהמה משך כל היום, אלא אם חלל הכניסה קטן מאוד ואז רצוי שלא למקם בו ריהוט.

, http://CheftaNuach.co.il/index.php/about-us/north-kef