עיצוב חיובי – חלק 2

מראה מול הדלת אינה "מבריחה" אנרגיה כפי שטועים לחשוב. האנרגיה איננה בורחת, ואין מניעה לשים מראה מול דלת, פרט לעובדה שלראות את עצמנו כעוד דמות הנכנסת לבית יכול להיות מבהיל לעיתים, ואולי עדיף לשים תמונה בכניסה לבית. תמונות טובות לפי הפאנג שוואי הן תמונת אופטימיות הנוסכות תחושה טובה, ולא עצב.
בסלון, מומלץ ליצור איזון בין צבעים בהירים וכהים, וכמו כן לבחור ריהוט עגול שמקל על זרימת האנרגיה. את הספות מקמו כאוות נפשכם רק המנעו מלהציבן באמצע החדר כשגבן לדלת. אל תעמיסו ריהוט על הסלון, ובכך תקלו על זרימת האנרגיה בו.
כעת הגענו לחדר החשוב ביותר בבית, חדר השינה. חדר השינה הוא מקום רגוע ולא כולל אצל רובנו ספורט אתגרי מסוגת חופשות סקי או טיפוסי הרים. על חדר השינה להיות חדר שקט, עם חלונת קטנים ווילונות. שינה תחת החלון אינה שינה טובה וכמו כן אם המיטה מוצבת מול הדלת יש להקפיד ולסגור אותה כשישנים. רצוי שלא למקם מראה מול או בקרבת המיטה, וכשאתם בוחרים מיטה בחרו כזו עם משענת, ושסביב המזרון תהיה מסגרת. לא מומלץ לאחסן דברים תחת המיטה וכן מומלץ לתלות תמונות בנושאי זוגיות. מומלץ להשקיע במצעים יפים ואיכותיים, שמיכות וכריות יפות, נרות וריח טוב.
כשאתם מעצבים את בית חלומותיכם לפי הפאנג שוואי יש לזכור שמעל הכל חשובה החיוביות. כמובן שגם החשיבה החיובית, אבל על הכל להיות נקי, נעים מסודר. בלאגן ולכלוך מפריעים לזרימת האנרגיה ופשוט לא נעים לחיות על ידם. בהצלחה!